Forum Forum drużyny TALPS
Wszystko na temat drużyny Student, tematyka TALPS i wiele innych tematów! Zapraszamy do dyskusji.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Podsumowanie półmetka sezonu 2006/2007

Który nasz mecz z dotychczasowych był najbardziej ciekawy, emocjonujący, najlepszy...?

Skąd: TBG

PostWysłany: Nie 18:03, 17 Gru 2006    Temat postu: Podsumowanie półmetka sezonu 2006/2007

Jak sam tytuł głosi postarajmy sie o podsumowanie naszych dotychczasowych wyników, meczów, postawy zespołu, nowych zawodników, atmosfery i czego tam Wam jeszcze przyjdzie do głowy Wink... tak wiec, do dzieła, panowie Galowie!!! Very Happy

P.S. Dołączam małą ankietę Razz

ziolek

Posty: 32

Skąd: TBG

PostWysłany: Nie 18:22, 17 Gru 2006    Temat postu:

Jak dla mnie, jako kapitana, postawa naszego baardzo odmłodzonego zespołu mile mnie zaskoczyła Very Happy Plan na koniec roku 2006 został wykonany - 5 meczów, 5 wygrnych i żadnego straconego seta, co cieszy w obliczu zbliżającego sie meczu z mistrzami AZS ZOT. Nowi, młodzi zawodnicy, ładnie wprowadzili sie do zespołu i nabrali pewności sie siebie, chociaż nie do końca, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku Wink Atmosfera w naszym Teamie, chyba jest jadna z najlepszych sposród zespołów uczestniczących w rozgrywkach. Najważniejsze jest to ze pomimo kłopotów jakie czasem mamy na parkiecie, umiemy wyjśc z nich obronna ręką i mam nadzieje ze w kolejnych meczach bedzie tak samo! Oczywiście sa tez w naszej grze mankamenty, które staramy sie eliminować, ale bez checi ich poprawienia i odpowiedniego podejścia do uwag "trenera" Wink niczego nie osiągniemy.Ale ogólnie rzecz biorąc jest git Razz

Ku$zA

Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 75

Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 21:05, 17 Gru 2006    Temat postu:

Jeśli chodzi o moje zdanie , to jest ono takie:
" Plan został wykonany. W meczach nie obyło się bez kryzysów. Często nie mogliśmy skończyć akcji,(szczegolnie w 2 secie) , tracilismy punkty seriami, jednak zawsze zwyciężaliśmy. Pstanawa nowych zawodników jest doba. Jak pwoiedział Ziółek "ładnie wprowadzili sie do zespolu i nabrali pewnosci siebie" Cieszy mnie fakt ze jestesmy w czołówce TALPS. Oby tak dalej!!!!!!!!!

student

Posty: 71

PostWysłany: Nie 23:40, 17 Gru 2006    Temat postu:

5 meczy, 10 punktów, 10-0 w setach, +101 małych punktów - liczby mówią wszystko

nie będę się powtarzał po ziółku bo w sumie się zgadzam z jego wpisem. też jestem mile zaskoczony Naszymi wynikami do tej pory, myślałem, że będzie trudniej. teraz po nowym roku czeka nas weryfikacja: azs zot, visat, word, siarka, morgan.

GO GO GO !!

Co do ankiety:

"...ciekawy, emocjonujący, najlepszy...?"

z PWSZ I (k) - żadne z powyższych - mecz bez historii
z PWSZ II (m) - ciekawy, emocjonujący - trochę nerwów w I secie ale ze względu na to jak się podnieśliśmy i wygraliśmy uznałem ten mecz za najlepszy
z Paragrafem - emocjonujący - bez fajerwerków, liczy się win
z Kopernikiem - emocjonujący (syndrom II seta) - wiadomo II set
z Gromem - emocjonujący (syndrom II seta) - najlepszy odbiór ze wszystkich meczy, II set wiadomo Wink

-sokal-

PostWysłany: Pon 22:19, 18 Gru 2006    Temat postu:

Ciesze sie ze sie udalo wykonac plan minimum i komplecik setow mamy na koncie, ubolewam jedynie nad tym ze moglem se zagrac tylko w jednym meczu. Teraz przyjda prawdziwe wyzwania, juz 7 AZS na ktory pewnie mnie nie bedzie, tak jak i na reszcie meczow styczniowych. Ale cieszy fakt ze mlodzi zawodnicy sie wkomponowali w kadre i przynajmniej mamy zawodnikow do gry
TEŻ STUDENT

PostWysłany: Śro 14:27, 20 Gru 2006    Temat postu:

Witam szanownych "dyskutantów"!!
Pozwolę spojrzeć sobie na WAS trochę z boku, co wcale nie znaczy, że obiektywnie Rolling Eyes Zwycięstwami z drużynami "lekko" odbiegającymi poziomem sportowym od Was nie ma sie co "zachłystywać", aczkolwiek każda wygrana powinna cieszyć, przecież o to chyba chodzi w całej tej zabawie zwanej siatkówką. Obawiam się, że z drużynami, które same nie popełniają wielu błędów, Wasz brak doświadczenia( chodzi o "drogą młodzież") może być decydującym czynnikiem. 2-3 zawodników nie wygra wtedy meczu, musi wygrać cała druzyna!!! No i dochodzi jeszcze problem z Waszym SYMPATYCZNYM rozgrywającym, [TU CENZURA NIE DOPUŚCIŁA DALSZEGO TEKSTU] A jeśli chodzi o grę obronną, to dwóch poprawnie(czasem rewelacyjnie !!!) grających zawodników to ciut za mało. Z Gromem Wasza gra w polu była na "6", bo ONI praktycznie nie ATAKOWALI, tylko plasowali piłki. W każdym razie życzę WAM sukcesów w pozostałych meczach!!!
Serdeczności świateczne Twisted Evil
robert2211

Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 3

PostWysłany: Czw 11:31, 28 Gru 2006    Temat postu: Podsumowanie

Student - to miła niespodzianka, biorąc pod uwagę braki kadrowe z poczatku sezonu. Podoba mi się Wasze podejście, że gracie po to by dobrze się bawić, nie stawiając sobie za cel konieczności wygrania ligi. Chociaż już u niektórych młodszych zawodników widać ślinke cieknącą, ale na szczęście doświadczenie Ziólka Sokala Dżanka i Pawła S, ucinają trochę te zapędy. Co do Waszych wygranych - są i to jest ważne, plan miał być 5 wygranych bez straty seta i taki jest zrealizowany, teraz nalezy wygrać 3 mecze z tych co pozostały i play off. A co do nastroju w druzynie, cieszę się ze jest pozytywny, chociaż wydaje mi się że młodzież jeszcze się dużo musi nauczyć (nie chodzi o sport). czasami są głośniejsi niż kibice - no po prostu brak pokory. Chociaz zawsze można się zastanawiać czy w sporcie to wada czy pozytywna cecha.
Pozdrawiam was przyjaciól Studentów. VISAT.

Kuzoj

Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 3

Skąd: tbg

PostWysłany: Śro 16:22, 03 Sty 2007    Temat postu:

jak narazie jest dobrze i jest nawet dobra atmosfera w druzynie i mamy komplet punktow i tak mialo byc i tak jest!!!!!! oby byo tak dalej!!!!! grajmy po to zeby sie dobrze bawic a nie tylko za wszelka cene wygrac........

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum drużyny TALPS Strona Główna -> Ogólnie o drużynie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)